Ugrás a tartalomra

Álláshirdetés a Jókai Községi Hivatal építésügyi részlegének referensi pozíciójára

Közzétéve 6.12.2023.

Kategória

Dinamikus csapatunkba új építészeti végzettségű kollégát keresünk.

Munkakör – építésügyi referens

Munkahely – Jókai Községi Hivatal

Munkahely címe – Mierová 959/17, Jelka

Belépés dátuma – 2024 január

Munkaviszony típusa – teljes munkakör

Bérezés (bruttó) – 1.200 EUR/hó, 1.200 EUR-tól az iskolai végzettség és munkatapasztalat függvényében

A munkahellyel kapcsolatos információk

Munkakör tartalma, hatáskör és kötelezettségek

Területi szintű döntéshozatal az építési szabályzat, szankciók kiszabása, állami építésügyi felügyelet területén, az építésügyi hivatal tevékenységének ellátása. Az államigazgatással összefüggő egyéb olyan tevékenységek végzése, amelyek nem igényelnek érdemi döntést, pl. levéltári tevékenység, statisztikai tevékenység stb.

Juttatások, ellátások

  • a szabadság mértékének emelése 5 munkanappal a törvény hatályán túl
  • csökkentett heti munkaidő, 37,5 órára
  • önkormányzati alkalmazottnak járó juttatások
  • jutalmak jubileumi alkalmakra

Követelmények

A munkakör betöltésére kizárólag megfelelő .iskolai végzettséggel rendelkező pályázók alkalmasak.

főiskolai végzettség – II. fokozat
főiskolai végzettség – III. fokozat

Szakmai képzettség – építészeti irányú

Nyelvtudás – szlovák és magyar nyelv

Egyéb követelmények

Számítógépes ismeretek – Word, Excel – Haladó

Jogosítvány – B

Az állás friss diplomásnak is megfelelő.

Személyes előképzettség és készségek

  • építőipari felsőfokú végzettség
  • építésügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • feddhetetlenség, teljes jogképesség
  • jogosítvány sk. B

Az állást meghirdette – Jóka község önkormányzata

Alkalmazottak száma – 25-49