Ugrás a tartalomra

Helyi közlemények: 2022.09.30

Közzétéve 30.9.2022.

1/
Jóka község polgármestere Ing. Gabriel Kiš, összehívja Jóka község 4. tervezett képviselő-testületi ülését, melyre 2022. október 5-én (szerdán) 18.00 órai kezdettel kerül sor a helyi községi hivatal tárgyalótermében.

2/
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2022. október 1.én, szombaton 10.00-13.00 óráig Marek Drotár, vállalkozó papírhulladékot fog becserélni községünkben. A papírhulladékért cserébe toalettpapírt, konyhai törlőpapírt vagy papírzsebkendőt kapnak. A községi hivatal előtti papírcsere 10.00 és 10.30 óra között lesz.

3/
Tisztelt lakosság!
Ezen a héten újabb útjavítási munkálatok kezdődtek községünkben. Hétfön és kedden 2022.10.3.-án és 4.-én megkezdődnek a Ravasz utcán és Ollé utcán a munkálatok. Fokozatosan, ahogy az idö engedi. Kérjük az utcák lakosait, hogy autóikat parkolják át az utcáról vagy vigyék be az udvarba. Kérjük a lakosságot, hogy fokozott figyelemmel és óvatosan közlekedjenek, ill. számoljanak esetleges korlátozásokkal. A javítási munkák folyamatáról fogjuk önöket informálni.
Megértésüket köszönjük!

Gyászjelentés:

Tisztelt Lakosság!
Mély fájdalommal tudatjuk Önökkel, hogy 74 éves korában távozott az élők sorából Dudok János-né, született Mlinárcsek Erzsébet. A temetési szertartás ma, 2022. szeptember 30-án /pénteken/, 15:00-órakor kezdődik a jókai temetöben. A községi hivatal és a polgári ügyek testülete ezúton fejezi ki részvétét az elhalálozott családjának.

Tisztelt Lakosság!
Mély fájdalommal tudatjuk Önökkel, hogy 87 éves korában távozott az élők sorából Horváth Fe-rencné, született Hollósy Zsuzsanna. A temetési szertartás 2022. október 03-án /hétfön/, 14:00-órakor kezdődik a jókai római katolikus templomban. A községi hivatal és a polgári ügyek testülete ezúton fejezi ki részvétét az elhalálozott családjának.