Ugrás a tartalomra

Helyi közlemények 2022.12.12.

Közzétéve 12.12.2022.

1/

A jókai Óvoda igazgatósága értesíti a szülőket és törvényes képviselőket, hogy a galántai közegészségügyi hivatal utasítása alapján az óvoda holnaptól, 2022. 12. 13-tól – 2022 12.18-ig magas számú megbetegedés miatt zárva lesz. A gyermekek 2022. 12. 19-én (hétfőn) léphetnek újra óvodába.

2/

Kedves Nyugdíjasok!

Közeleg a karácsony, az év legszebb ünnepe. Lassan ünneplőbe öltözik a világ, s vele a szívünk is. Készülődünk, gyertyát gyújtunk, ajándékozunk. Engedjék meg, hogy immár hagyományosan, községünk is megajándékozza Önöket egy kis karácsonyi meglepetéssel. Az ajándékot átvehetik december 13-án, 14-én és 16-án, kedden, szerdán és pénteken, 8.00 és 15.30 között, valamint a következő héten 19-én és 20-án, tehát hétfőn és kedden a helyi kultúrházban.                                              Békés, boldog karácsonyt kívánunk minden kedves jókai nyugdíjas lakosnak!  

3/

Kedves Lakosaink!

Tudatjuk Önökkel, hogy községünk gyűjtést szervez szociálisan hátrányos helyzetű családok, illetve rászorulók számára. A gyűjtésbe Önök is bekapcsolódhatnak tartós élelmiszerek ajándékozásával. Adományaikat elhelyezhetik a Fresh és a Môj obchod /az egészségügyi központtal szemben/ üzletekben, a kasszánál elhelyezett dobozokban, vagy leadhatják a kultúrházban. Az összegyűjtött élelmiszerek több jókai rászoruló család karácsonyát megszépíthetik.                                             

Az ő nevükben is szívből köszönjük!

4/

A Jánosházán működő közösségi központ meghívja a gyermekeket az ,,Ügyes kezek“ elnevezésű alkotó foglalkozásra, melyre december 14-én, szerdán, 15:30 órai kezdettel kerül sor a jókai kultúrházban.

GYÁSZHIRDETÉS 2022. 12.12.

Tisztelt lakosság!


Mély fájdalommal tudatjuk Önökkel, hogy 74 éves korában távozott az élők sorából Keller Alajos. A temetési szertartás 2022.december 14-én, (szerdán) 13:00 órakor kezdődik a jókai  római katolikus templomban. A községi hivatal és a polgári ügyek testülete ezúton fejezi ki részvétét az elhalálozott családjának.