Ugrás a tartalomra

Helyi közlemények: 2023.03.21.

Közzétéve 21.3.2023.

1/

A Jókai Művelődési Otthon szeretettel meghívja az érdeklődőket Jókai Mór: Az aranyember című regényének muzikál változatára, amely a Magyarock Dalszínház előadásában kerül bemutatásra. Az előadás időpontja: 2023. március 31., péntek, 19.00 óra, a belépőjegy ára 12 €. Jegyek már csak limitált számban kaphatók a kultúrházban.

2/

Az aranyosmaróti baromfifarm megrendeléseket vesz fel 14 hetes jércékre, valamint 7 és 12 hónapos  tojótyúkokra. Továbbá eladásra kínál tápszert 25 kg csomagolásban. Közelebbi információt a 0908 827 132-es telefonszámon nyújtanak. A megrendelt baromfit 2023. 03. 22-én (szerdán) házhoz szállítják.

3/

A Jókai Fúvószenekar szeretettel meghívja Önöket a tavaszi koncertjére, amely 2023. március 26-án, vasárnap, 17.00 órai kezdettel kerül megrendezésre  a helyi kultúrházban. A belépés díjtalan.  Minden zenekedvelőt sok szeretettel várnak.

4/

Jóka község polgármestere Kiš Gábriel mérnök ezennel összehívja Jóka község 3. rendkívüli képviselőtestületi ülését, melyre 2023.03.23-án /csütörtökön/ 18:00 órai kezdettel kerül sor a helyi községi hivatal tárgyalótermében.

5/

Tisztelt Lakosok! Az idei községi tavaszi nagytakarítást március 25-re /szombat/ hirdetjük meg. Kérjük kedves lakosainkat, hogy tegyék rendbe házaik környékét, a zöldfelületeket, növényeket, söpörjenek össze… egyszóval rakjanak rendet úgy, ahogy azt szüleink, nagyszüleink tették. Mindezzel is bizonyítjuk, hogy nem mindegy számunkra, milyen környezetben élünk, fontos számunkra falunk, közösségünk, szomszédaink. Nagyszerű alkalom ez gyermekeink bevonására a munkákba, hiszen így ők is elsajátítják és magukénak érzik majd ezt a szokást, s továbbadhatják a későbbi generációknak. A három legszebb, legrendezettebb ház előtti területet (11:00-ig) díjazással is értékeljük. Múlt évben észrevettük, hogy Önök közül sokan segítenek idős ismerőseiknek, szomszédaiknak a takarítási munkálatokban. Mindig öröm látni a kölcsönös segítségnyújtást, összefogást. Reméljük, ez idén is így lesz.  Nagytakarítást szervezünk falunk külterületein is, a mezei, határi utak, erdősávok mentén. A gyülekezés szombaton, 8:00 órakor lesz az Ilka-téren, a községi hivatal mellett.

Mindenkit, aki részt szeretne venni a takarítási munkálatokban, szeretettel várunk!

Frissítőről gondoskodunk!