Ugrás a tartalomra

Helyi közlemények: 2023.08.24.

Közzétéve 24.8.2023.

1/

Kedves lakosaink! Jóka község szeretettel meghívja Önöket egy programokban gazdag nyárvégi napra, amely augusztus 26-án, Jókai Nyárbúcsúztató címen kerül megrendezésre a jókai sportpályán. Délelőtt 10.00 órakor gyermekversenyekkel kezdődik a Jókai Futóverseny, a felnőttek 11.00 órakor állnak rajthoz. A futóversennyel párhuzamosan indul a Jókai Gasztrofesztivál, a főzés, a finom ételek és ínyencségek fesztiválja. A látogatók 13.00 órától kóstolhatják és vásárolhatják meg az elkészült finomságokat. 10.00 órától gyermekprogramokkal várjuk az érdeklődőket. Lesz óriás akadálypálya- Spartan,  habfürdőzés, buborékshow, arcfestés, jumping gyerekeknek, légvárak és csúszdák, körhinta, mászófal, hordóvonat, F1 kisautók, interaktív gyermekszínház. Az esti műsor 19.00-kor, kezdődik az MT Family Dance Crew fellépésével. 19.30-kor a jókai fúvósok adnak koncertet. 21.00 órától  a Fortissimo Music Band fogja szórakoztatni a közönséget, 22.30 órától pedig DJ Dominik biztosítja a zenét. A koncertek ingyenesek. A rendezvény ideje alatt gazdag büfé várja Önöket. Bővebb információt minden programról községünk weboldalán találnak. Használják ki ezt a napot baráti találkozásokra, szórakozásra. Mindenkit szeretettel várunk!

2/

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2023. augusztus 26-án, szombaton 10.00-14.00 óráig Marek Drotár, vállalkozó, papírhulladékot fog becserélni községünkben. A papírhulladékért cserébe toalettpapírt, konyhai törlőpapírt vagy papírzsebkendőt kapnak. A községi hivatal előtti papírcsere 10.00 és 10.30 óra között lesz.