Ugrás a tartalomra

Ismét uniós támogatással működhet a polgárőrség falunkban

Közzétéve 29.1.2024.

Községünk új sikert könyvelhet el, mivel ismét vissza nem térítendő anyagi hozzájárulást kapott a helyi polgárvédelmi szolgálat támogatására. Ez már a harmadik pályázat, amely a lakosság biztonságát és védelmét szolgálja. Falunkban 2019 óta folyamatosan működik a polgárőrség, melynek köszönhetően Jóka tisztább, biztonságosabb, szebb és élhetőbb lett.

A legújabb projektet 327 672,69 eurós támogatással hagyták jóvá és 30 hónapig tart. A pályázatnak köszönhetően bővíteni tervezzük a helyi polgárőrség csapatát.

Amennyiben az Ön érdeklődését felkeltette ez a munkalehetőség, éppen munkát keres vagy szeretne hozzájárulni községünk biztonságának növeléséhez, jelentkezzen ügyfélfogadó napokon a jókai községi hivatalban vagy az obec@jelka.sk email címen, esetleg telefonon, a 031 7876 182-es számon.

Ajánlott fizetés: min. 750 EUR/hó (a pályázó képességeitől, tudásától és tapasztalatától függően – magasabb fizetés = megegyezés szerint).

A foglalkoztatás típusa: teljes munkaidő. Elvárások, követelmények: büntetlen előélet, min. alapfokú iskolai végzettség, jó kommunikációs készség, a magyar nyelv ismerete, B kategóriás jogosítvány, felelősségtudat.

A munkaviszony várható kezdete: 2024 márciusa

Predpokladaný nástup do zamestnania: marec 2024