Preskočiť na obsah

Poriadková služba v našej obci bude opäť podporená z EÚ fondov

Zverejnené 29.1.2024.

Naša obec je opäť úspešná a získala nový nenávratný finančný príspevok na miestnu občiansku a preventívnu službu. Je to už tretí projekt na podporu bezpečnosti v našej obci. Poriadková služba v obci funguje nepretržite od roku 2019 a vďaka jej činnosti je Jelka čistejšou, bezpečnejšou a krajšou. Najnovší projekt bol schválený s celkovým rozpočtom 327 672,69 EUR a bude trvať 30 mesiacov.

Z tohto dôvodu plánujeme rozšíriť tím našej poriadkovej služby. V prípade, že vás táto sféra zaujíma, hľadáte uplatnenie alebo by ste mali záujem prispieť k zvýšeniu bezpečnosti a poriadku v našej obci, pokojne sa prihláste na obecnom úrade v Jelke počas úradných hodín, prípadne emailom na obec@jelka.sk, alebo na tel. čísle 031 7876 182

Ponúkaná mzda: min. 750 EUR/mesiac (v závislosti od schopností, znalostí a skúseností záujemcu – mzda vyššia = dohodou).

Typ úväzku: plný úväzok

Minimálne požiadavky na člena poriadkovej služby: čistý register trestov, dokončené min. základné vzdelanie, komunikatívnosť, znalosť maďarského jazyka, vodičský preukaz B, zmysel pre poriadok a zodpovednosť.

Predpokladaný nástup do zamestnania: marec 2024