Ugrás a tartalomra

Szépkorúak karácsonyváró ünnepsége – 2023.12.01.

Közzétéve 4.12.2023.

December 1-én kultúrházunk frissen felújított nagytermében fogadtuk szépkorú lakosainkat egy hangulatos karácsonyváró ünnepségen. Nagy örömünkre szép számban eljöttek, a terem egykettőre megtelt. Nyugdíjasainkat alapiskoláink tanulóinak műsorával köszöntöttük, amit ezúton is szívből köszönünk a felkészítő pedagógusoknak és a gyerekeknek. A műsor után községünk polgármestere, Kiš Gabriel üdvözölte vendégeinket. Ünnepi beszédében ismertette a falunkban aktuálisan zajló munkálatokat, beruházásokat, illetve a közeljövőre vonatkozó terveket. Hangsúlyozta szépkorú lakosaink a közösség életében való szerepvállalásának fontosságát és köszönetét fejezte ki aktivitásukért. A továbbiakban az ünnepi megvendégelésre került sor. A hangulatról Rigó Sándor és zenekara gondoskodott. Kötetlen szórakozással, beszélgetéssel, ajándékozással zárult a délután. Szívből reméljük, hogy sikerült egy kellemes találkozót szerveznünk és kedves nyugdíjasaink jól érezték magukat.

Mindannyiuknak jó egészséget és békés adventidőt kívánunk!