Ugrás a tartalomra

,,Jubilánsok ünnepélyes köszöntése” 2023.09.19.

Közzétéve 20.9.2023.

Szeptember 19-én, a vállalkozói inkubátorház dísztermében fogadtuk szépkorú polgárainkat, hogy együtt ünnepeljük velük szép, kerek jubileumukat, kifejezzük hálánkat és tiszteletünket, s hogy megköszönjük, amit értünk, családjukért, falunkért életük során tettek.
E szép ünnepély alkalmával azokat a jubiláló lakosainkat köszöntöttük, akik 2023 januárjától decemberig töltötték be a 70.-80.-90. életévüket.
Külön köszöntöttük falunk 2. legidősebb polgárát, a 91 esztendős Nászádos Máriát.
Igazi ajándék a sorstól, ha az ember ilyen szép kort megér, hiszen láthatja a világ változásait, útjukra engedheti gyermekeit, élvezheti unokáit. Kedves jubilánsainknak kívánjuk, hogy családtagjaik szeretete aranyozza be hétköznapjaikat és ünnepeiket, derűsen és jó egészségben töltsék a pihenés éveit.