Ugrás a tartalomra

Jubilánsok ünnepélyes köszöntése 2024.02.20.

Közzétéve 21.2.2024.

Mindig nagy öröm számunkra, amikor idős társainkat köszöntjük. Nagy odafigyeléssel és szeretettel készülünk erre az eseményre, s örömünket csak fokozza, ha a vállalkozói inkubátorház díszterme megtelik jubilánsainkkal. Idén, február 20-án fogadtuk 70, 80 és 90 éves lakosainkat, hogy községünk nevében is felköszöntsük őket. Sokan eljöttek, hiszen jó alkalom ez arra is, hogy találkozzanak és elbeszélgessenek egymással, rég nem látott barátaikkal, ismerőseikkel. A legtöbben közülük osztálytársak, sorstársak voltak. Sok a közös emlék, élmény, van mit felidézni, újra nevetni régmúlt vidám pillanatokon, szomorú szívvel emlékezni azokra, akik már nincsenek velünk… Molnosi Brigitta gyönyörűen előadott dalai után Kiš Gabriel polgármester úr ünnepi beszéde hangzott el, melyben tisztelettel megköszönte kedves jubilálóink fáradozását és munkáját. Vendégeink emlékérmet vettek át, majd aláírták falunk emlékkönyvét. Kivételes élményben volt részünk, amikor falunk 5. legidősebb polgárát, a 89 éves Adámi Marika nénit köszöntöttük, aki február 23-án tölti be 90. életévét. Szívből gratulálunk neki, jó egészséget és még sok boldog évet kívánunk!

Megható és felejthetetlen pillanat részesei lehettünk. Jubilálóinknak jó egészséget, sok örömet és boldogságot kívánunk. Őrizzék a szép emlékeket, hiszen azok soha nem halványulnak el. Kívánjuk, hogy még hosszú ideig legyenek itt velünk!