Ugrás a tartalomra

Karácsonyváró est és vásár

Közzétéve 9.12.2023.

Bezárt a hagyományos jókai karácsonyi vásár. Idén rendkívül sok árus kínálta gazdag portékáját és falunk szinte valamennyi szervezete bekapcsolódott a rendezvénybe. A tűzoltók finom pecsenyével, a Csemadok kitűnő lángossal, nyugdijasaink csülökpörkölttel, a helyi Vöröskereszt kifogástalan káposztával várta az érdeklődőket. Nem hiányoztak iskoláink, óvodánk sem, így aki támogatni szerette volna ezeket az intézményeket, az most megtehette. És persze volt rengeteg süti, mézeskalács, ostya, méz, s minden más, ami a karácsonyhoz tartozik. Minden segítőnek, szervezetnek, árusnak köszönjük a türelmét, a részvételét. Külön köszönet illeti a Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola tanulóinak kedves műsorát. Drága fúvósok! Jó volt benneteket hallgatni….reméljük, hogy hangszereitek is bírták a csípős hideget.

Aki fázott, két dolgot tehetett: forralt bort kortyolgatott vagy megnyitotta a szívét és hagyta, hogy átjárja a karácsony szelleme. Önök melyiket választották?  

Várunk mindenkit jövő szombaton is, 16. 30-kor az Ilka téren!