Preskočiť na obsah

Miestne oznamy:  18.06.2024

Zverejnené 18.6.2024.

1/

V tomto roku sa obecný deň uskutoční 22. júna, v sobotu na námestí našej obce. Detské atrakcie môžu naše deti využiť od 14.00 do 21.00 hodiny. Deti sa môžu zabaviť na nafukovacích atrakciách, vyskúšať drevené hračky, ale nájdu tu aj maľovanie na tvár a tvarovanie postavičiek z farebných balónov.

Hlavný program sa začína o 17.00 hodine. V programe sa predstavia deti z našich škôl, tanečný súbor Hip-hop, folklórny súbor Malmos, spevokol Strieborná jeseň, jelčianski dychovkári a hudobná skupina Totalica. Hviezdami večera budú spevácke duo – manželia Bódiovci z Maďarska, ktorí vystúpia o 20.00. Ďaľším hosťom večera bude známy slovenský raper, Majk Spirit. Jeho vystúpenie začne o 21.00.

Očakávame Vás s bohatým občerstvením a bohatou tombolou. Tombolové lístky si môžete zakúpiť už od 16.00 hodiny. Príďte sa zabaviť a zažiť príjemný letný večer. Každého srdečne očakávame.

Smútočné oznamy: 18.06.2024

1/

Vážení občania!

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že vo veku 14 rokov nás opustila Laura Szabóová. Pohreb zosnulej bude dňa 20. júna 2024 (vo štvrtok) o 13:00 hodine v rímskokatolíckom kostole v Jelke. Obecný úrad a zbor pre občianske záležitosti touto cestou vyslovujú úprimnú sústrasť pozostalej rodine.

2/

Vážení občania!

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že vo veku 71 rokov nás opustila Juliana Rigová, rodená Vörösová. Pohreb zosnulej bude dňa 19. júna 2024 (v stredu) o 13:00 hodine v rímskokatolíckom kostole v Jelke. Obecný úrad a zbor pre občianske záležitosti touto cestou vyslovujú úprimnú sústrasť pozostalej rodine.