Preskočiť na obsah

Miestne oznamy:  21.06.2024

Zverejnené 21.6.2024.

1/

Vážení občania!

V tomto roku sa obecný deň uskutoční 22. júna, v sobotu na námestí našej obce. Detské atrakcie môžu naše deti využiť od 14.00 do 21.00 hodiny. Deti sa môžu zabaviť na nafukovacích atrakciách, vyskúšať drevené hračky, ale nájdu tu aj maľovanie na tvár a tvarovanie postavičiek z farebných balónov.

Hlavný program sa začína o 17.00 hodine. V programe sa predstavia deti z našich škôl, tanečný súbor Hip-hop, folklórny súbor Malmos, spevokol Strieborná jeseň, jelčianski dychovkári a hudobná skupina Totalica. Hviezdami večera budú spevácke duo – manželia Bódiovci z Maďarska, ktorí vystúpia o 20.00. Ďaľším hosťom večera bude známy slovenský raper, Majk Spirit. Jeho vystúpenie začne o 21.00.

Očakávame Vás s bohatým občerstvením a bohatou tombolou. Tombolové lístky si môžete zakúpiť už od 16.00 hodiny do 18.00 hodiny. Príďte sa zabaviť a zažiť príjemný letný večer. Každého srdečne očakávame.

Zároveň Vás upozorňujeme, že počas podujatia, presnejšie od 14.00 hodiny bude cesta od križovatky: Mierová – Vŕbová, až po podnikateľský inkubátor uzatvorená.

2/

Autoškola Jurík, so sídlom v Galante oznamuje širokej verejnosti, že dňa 21.6.2024 (v piatok)  so začiatkom o 17:00 hodine otvára vodičský kurz v Jelke v kultúrnom dome na osobný automobil a na všetky kategórie motocyklov.

Všetkých záujemcov srdečne očakávajú!