Preskočiť na obsah

Informácia o spustení novej kampane: „eFaktúra za vod(o)u“

Zverejnené 30.11.2022.

Kategória

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s., si dovoľuje informovať svojich odberateľov o spustení novej kampane s názvom „eFaktúra za vod(o)u“.

V záujme zvyšovania kvality služieb svojim zákazníkom s ohľadom na ochranu životného prostredia ponúka ZsVS a.s., pre všetkých svojich zákazníkov možnosť aktivácie zasielania elektronických faktúr e-mailom. Elektronické faktúry sú pohodlnejšie pre zákazníkov, sú ekologickejšie, šetria lesy a environmentálne náklady na tlač aj dopravu listov k zákazníkom. Odberateľ, ktorý si službu zasielania elektronických faktúr aktivuje, bude zapojený do žrebovania o ročnú spotrebu vody v objeme do 200 m3.

Cieľom kampane „eFaktúra za vod(o)u“ je hlavne zníženie nákladovej položky na strane Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a. s. Náklady na tlač faktúr v roku 2022 boli v porovnaní s rokom 2021 vyššie a predpoklad je, že v nasledujúcom roku sa budú stále zvyšovať. V súčasnosti má službu elektronického zasielania faktúr aktivovanú len 14,5 % našich odberateľov.  

Viac informácií nájdete na www.efaktura.zsvs.sk a v priloženom dokumente: