Preskočiť na obsah

Miestne oznamy: 08.03.2023

Zverejnené 8.3.2023.

Milé ženy, mamičky a dievčatá!

Prajem Vám k dnešnému sviatku dňa žien pevné zdravie, veľa lásky, spokojnosti a radosti zo života. Robíte svet krajším a lepším a preto Vám patrí naša úprimná vďaka!

Želám Vám krásny deň žien!

Ing. Gabriel Kiš, Váš starosta obce

1/

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. oznamuje obyvateľom, že v priebehu marca bude vykonávať odpočet vodomerov. Žiadajú obyvateľov, aby stav vodomerov vyvesili na dobre viditeľné miesto.

2/

Oznamujeme občanom, že v Podnikateľskom Inkubátore na Mierovej ulici na vrátnici si môžete prevziať priesvitné sáčky na separovaný odpad. Každá domácnosť má nárok na jedno balenie. Rovnako aj podnikatelia majú nárok na jedno balenie ročne.

3/

Firma IZO-PLAST z Vlčian ponúka kvalitné plastové okná a dvere z 6 komorového nemeckého profilu za veľmi výhodné ceny. K namontovaným oknám žalúzie a sieťky sú zdarma. Ďalej ponúka vonkajšie plastové, celohliníkové a zetkové rolety a garážové brány. Informovať sa môžete na t. čísle 0905 145 572.

4/

 Miestna organizácia CSEMADOK-u v Jelke týmto pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční dňa 12.marca 2023, t.j., v nedeľu o 15.00 hodine v Kultúrnom dome v Jelke.