Preskočiť na obsah

Miestne oznamy 14.12.2022

Zverejnené 14.12.2022.

1/

Milí Jelčania!

Opäť sme si pripravili pre Vás bohatý adventný program, na ktorý  Vás srdečne pozývame už túto sobotu, 17.12.2022 na námestie Ilka . Druhý predvianočný večer  si môžete pochutiť  na tradičnej pečienke, koláčoch, štrúdli a samozrejme na varenom víne. Príďte sa naladiť na predvianočnú atmosféru na vyzdobené námestie našej obce, veď Vianoce sú už čochvíľa tu! Od 16:30 hodiny si môžete pozrieť vystúpenie detí základných škôl. Následne Vám k dobrej nálade zaspievajú vianočné hity naši miestny interpreti.

Tak neváhajte a príďte aj Vy medzi nás! Každého návštevníka srdečne očakávame!

2/

Milí dôchodcovia,

blížia sa Vianoce, najkrajšie sviatky roka. Svet sa pomaly odieva do sviatočného, naše srdcia sú viac otvorené pre dobro a lásku. Chystáme sa na sviatky, zapaľujeme sviečky a obdarúvame sa. Dovoľte, aby Vás aj naša obec potešila malým vianočným prekvapením. Darčeky si môžete prevziať v miestnom kultúrnom dome, 14. a 16. decembra, teda v stredu (dnes) a v piatok, od 8.00 do 15.30 hodiny, alebo budúci týždeň, 19. a 20. decembra, v pondelok a utorok v tom istom čase.

Želáme Vám pokojné a šťastné vianočné sviatky!

3/

Vážení obyvatelia!

Naša obec organizuje zbierku trvanlivých potravín pre sociálne slabé rodiny a ľudí, ktorí sa ocitli v nepriaznivej životnej situácii. Trvanlivé potraviny sa budú zbierať v obchodoch Fresh a Môj obchod (oproti zdravotnému stredisku), pri pokladni do krabíc, ktoré sú  na tento účel určené, respektíve v kultúrnom dome, denne do 16:00 hodiny. Zbierka bude trvať do utorka, 20.12.2022. Všetky potraviny budú odovzdané rodinám, ktoré potrebujú pomoc.

Aj v ich mene Vám veľmi pekne ďakujeme!

4/

Komunitné centrum Jánovce Vás pozýva na tvorivé dielničky, ktoré sa uskutočnia dnes, 14.12. 2022,  od 15:30 hod. v kultúrnom dome v Jelke. 

5/

Daniel Rőth, Nová cesta 714, oznamuje obyvateľom, že dňa 17.12.2022, v sobotu, od 08:00 do 10:00 hodiny bude predávať jablká, hrušky a jablkové šťavy.

6/

Oznamujeme obyvateľom, že dňa 15.12.2022 (vo štvrtok) bude Obecný úrad zatvorený.

Smútočné oznamy:

1/

Vážení občania!

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že vo veku 82 rokov nás opustila Némethová Terézia, rodená Hegyiová. Pohreb zosnulej bude dňa 16.12.2022 (v piatok) o 13:00 hodine v rímskokatolíckom kostole v Jelke. Obecný úrad a zbor pre občianske záležitosti touto cestou vyslovujú úprimnú sústrasť pozostalej rodine.

2/

Vážení občania!

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že vo veku 90 rokov nás opustil Ladislav Neuwirth, bývalý učiteľ ZŠ Jelka. Pohreb zosnulého bude dňa 16.12.2022 (v piatok) o 14:00 hodine v Dome smútku v Senci. Informujeme Vás, že na pohreb bude odchádzať autobus z Jelky do Senca 16.12.2022 (v piatok) z každej autobusovej zastávky. Prvá nástupná zastávka bude na Novej Jelke (pri Laci Parku)  o 13:00 hodine. Obecný úrad a zbor pre občianske záležitosti touto cestou vyslovujú úprimnú sústrasť pozostalej rodine.

3/

Vážení občania!

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme, že vo veku 74 rokov nás opustil  Alois Keller. Pohreb zosnulého bude dňa 14.12.2022 (dnes) o 13:00 hodine v rímskokatolíckom kostole v Jelke. Obecný úrad a zbor pre občianske záležitosti touto cestou vyslovujú úprimnú sústrasť pozostalej rodine.