Preskočiť na obsah

Miestne oznamy a smútočný oznam 07.12.2023

Zverejnené 7.12.2023.

1/

Milí Jelčania!

Opäť sme si pripravili pre Vás bohatý adventný program, na ktorý Vás srdečne pozývame! 9. decembra, od 14.00, na námestí Ilka Vás čakajú VIANOČNÉ TRHY s tradičnými vianočnými pochúťkami ako cigánska pečienka, langoše, kapustnica a ďalšie dobroty. O 16.30, na PRVOM PREDVIANOČNOM VEČERI sa Vám so svojim programom predstavia žiaci základnej školy a jelčianski dychovkári. DRUHÝ PREDVIANOČNÝ VEČER, 16. decembra od 16.30, si taktiež môžete pochutiť na tradičnej pečienke, koláčoch, štrúdle a samozrejme na varenom víne. V programe vystúpia žiaci základnej školy a k dobrej nálade zaznie vianočná hudba.

Príďte sa naladiť na predvianočnú atmosféru na vyzdobené námestie našej obce! 

2/

Oznamujeme našim dôchodcom, že vianočné balíčky si môžu prevziať v kultúrnom dome do 20. decembra 2023, počas pracovných dní od 8.00 do 15.30 hod.

3/

Milí obyvatelia!

Naša obec organizuje vianočnú zbierku trvanlivých potravín pre sociálne slabé rodiny a ľudí, ktorí sa ocitli v nepriaznivej životnej situácii. Trvanlivé potraviny sa budú zbierať v obchodoch Fresh /Norbert Németh/ , Môj obchod /Peter Farkas/ a u Edity Schavelovej na sídlisku. Svoje dary môžete dávať do krabíc pri pokladni v týchto obchodoch počas bežných otváracích hodín, respektíve v kultúrnom dome, denne do 16.00. Zbierka bude trvať do 17. 12.2023. Všetky potraviny budú odovzdané rodinám, ktoré potrebujú pomoc.

Aj v ich mene Vám veľmi pekne ďakujeme!

Smútočný oznam 07.12.2023

Vážení obyvatelia!
S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že vo veku 79 rokov nás opustil Jozef Sirota. Pohreb zosnulého bude dňa 08.12.2023 (piatok) o 13:00-tej hodine v rímskokatolíckom kostole v Jelke. Obecný úrad a zbor pre občianske záležitosti touto cestou vyslovujú úprimnú sústrasť pozostalej rodine.