Preskočiť na obsah

Veľké jarné upratovanie 2022 – Vyhodnotenie

Zverejnené 25.3.2022.

Milí Jelčania,


v sobotu, dňa 19.marca, sa uskutočnilo Veľké jarné upratovanie obce, ktoré malo opäť veľký úspech a odmenou pre všetkých z nás je čistejšia a krajšia obec. Naším cieľom bolo všetkých nás troška motivovať a vzbudiť v nás jarného pracovného ducha. Môžeme s potešením skonštatovať, že táto upratovacia akcia mala viditeľný a príjemný výsledok. Máme čistejšiu a krajšiu obec!
Stretlo sa veľa dobrovoľníkov, rodín, organizácií, jednotlivcov, občanov, rodičov, susedov, priateľov, detí, ktorí ukázali, že prostredie, v ktorom žijeme im nie je ľahostajné. Sme veľmi radi, že starostlivosť o okolitú prírodu sa darí vštepiť aj mladším generáciám.

V súvislosti s Veľkým upratovaním obce sme sľúbili, že najkrajšie  tri priestory pred domovmi  oceníme zaujímavými cenami. Do úvahy sme brali čistotu, upravenú zeleň, celkový vzhľad a dojem. Taktiež sme do hodnotenia zohľadnili aj pravidelnú a dlhodobú starostlivosť priestorov pred svojimi obydliami.

Súťaž sme vyhodnotili nasledovne:


1. miesto: Kostolná ulica 1249/20

2. miesto: Nová cesta 743/47

3. miesto: Dunajská ulica 909/33

Výhercom srdečne blahoželáme a ďakujeme, že sa staráte. Ocenených výhercov, poprosíme, aby si ceny vyzdvihli na obecnom úrade v Jelke počas stránkových dní. V každom prípade ich budeme kontaktovať aj my.

Všetkým občanom, ktorí sa podieľali na tejto veľmi prospešnej akcii ešte raz ďakujeme a vážime si ich prácu nielen v jeden deň v roku, ale sme vďační aj za ich celoročnú aktivitu.

Veľké jarné upratovania obce plánujeme uskutočniť aj na budúci rok a vopred sa tešíme na Vašu účasť!

Ďakujeme!!!