Preskočiť na obsah

2. Predvianočný večer

Zverejnené 22.12.2022.

Kategória

Na rozsvietenom námestí našej obce sme si dňa 17. decembra 2022 vychutnali poslednú adventnú sobotu. Vianočný večer začal vystúpením detí základných škôl, ktoré svojim programom zahriali naše srdcia. Žiakov vystriedali naše spevácke talenty, ktoré svojim spevom rozozvučali celé námestie. Nechýbala už tradičná pečienka, koláče, štrúdle, vianočné dekorácie a samozrejme varené víno. Veľmi nás teší, že sa každý rok takto stretávame a spoločne očakávame príchod najkrajších sviatkov roka. Najväčšiu radosť však majú naše deti, ktoré s iskričkami v očiach netrpezlivo očakávajú príchod Ježiška s darčekmi.

Včera sme zapálili poslednú sviečku na adventnom venci. V mene všetkých zamestnancov obce a vo svojom mene Vám želám požehnané, zdravím a láskou naplnené, pokojné Vianoce! Prajem Vám, aby Vaše srdcia horeli tak, ako sviečky na adventnom venci, aby ste boli obklopení Vašimi najbližšími a vychutnali si čaro Vianoc.

Ing. Gabriel Kiš, starosta obce