Preskočiť na obsah

Jelčiansky dobročinný ples 21.10.2023

Zverejnené 25.10.2023.

Kategória

V sobotu 21.10.2023 sa konal už 4. ,,Jelčiansky dobročinný ples“ pod záštitou starostu obce Jelka a poslancov obecného zastupiteľstva. Jeho cieľom nebola ,,len“ zábava a tanec, ale aj podpora ušľachtilého cieľa. Tentokrát bude výťažok z plesu darovaný miestnemu folklórnemu súboru ,,Malmos“.

Tí, ktorí sa plesu zúčastniť nemohli, mohli prispieť formou zakúpenia ,,sponzorských lístkov“. Podarilo sa ich predať celkovo v hodnote 1000 €, čo je úctyhodný príspevok.

Na plese sa zúčastnilo 80 hostí, kapela Nostalgia sa postarala o dobrú náladu, obsluha reštaurácie Ister bola na vynikajúcej úrovni a jedlo bolo veľmi chutné. Vystúpenie miestneho folklórneho súboru Malmos bolo zahájením večera. Zábava trvala do skorých ranných hodín, čo dokazuje, že sa naši hostia dobre zabávali. Hlavnú výhru v tombole: 500 € v hotovosti vyhral pán starosta s manželkou, ktorú bez váhania darovali tiež súboru ,,Malmos“. Ďalším pekným gestom bolo venovanie niektorých vyhratých tombol pre miestny detský domov. Vedenie detského domova je vďačné za takýto krásny čin.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, ktorí prispeli do tomboly cenami, ako aj našim hosťom za to, že minuli svoje peniažky na pekný cieľ a každému, kto sa zapojil do organizácie tejto peknej akcie.

Už teraz sa tešíme na 5-ty dobročinný ples o rok!