Preskočiť na obsah

Medzinárodný deň žien

Zverejnené 8.3.2024.

Kategória

Naše milé ženy, slečny, dievčatá,

dovoľte mi, aby som Vás srdečne a úprimne pozdravil pri príležitosti Vášho sviatku, sviatku, na ktorý by sme nikdy nemali zabúdať. Je to sviatok našich najdrahších bytostí – našich žien.

Ženy boli po stáročia symbolom života a vzorom neprekonateľnej a nenapodobiteľnej obetavosti. Hoci mnoho žien pôsobí navonok krehko, bezbranne, v skutočnosti sa v nich skrýva neuveriteľné odhodlanie, nevyčerpateľná energia a bezhraničná láska. 

 Milé dámy, sviatok Medzinárodného dňa žien je príležitosťou na to, aby som Vám vyjadril nesmiernu vďaku a úctu, lebo ženy si to právom zaslúžia. Hlboko sa skláňam pred Vašou obetavosťou, ochotou, láskavosťou, ale i humorom a dobrou náladou, ktorou okoreňujete chvíle nášho každodenného života. Prajem Vám, aby ste boli predovšetkým hrdé na to, že ste ženy, aby ste z úst nás mužov počuli len slová – ďakujem ti za všetko.

Dovoľte, aby som Vám poprial všetko najlepšie, dobré zdravie, veľa spokojnosti, porozumenia, lásky, šťastia, radosti a veľa úspechov v osobnom i v pracovnom živote.

S úctou, starosta obce