Preskočiť na obsah

Rozprávkový deň detí

Zverejnené 1.6.2024.

Dnešný deň v našej obci patril našim deťom. Z príležitosti dňa detí si deti užili krásne predpoludnie v ríši rozprávok. Najmenší sa mohli zahrať v detskom kútiku, v tvorivých dielničkách si vyrobili rôzne šperky, náramky, šperkovnicu, kreslili, vyfarbovali, na jednotlivých stanovištiach ich čakali rôzne rozprávkové úlohy, mohli sa vyfotiť s rozprávkovými bytosťami a užiť si penovú párty. Nechýbali ani pohybové aktivity ako futbal, hádzaná, behanie po trávniku, zdolávanie prekážkovej dráhy, jazda šlapacími autíčkami, a hitom predpoludnia bol vláčik zo sudov, ktorý vyrobili šikovní majstri našej obce.

Touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým sponzorom, ktorý prispeli k tomu, aby sme vyčarili spokojnosť a úsmev na tvárach našich detí.