Preskočiť na obsah

Výzva na spoluprácu -hľadáme historické fotky z našej obce

Zverejnené 9.11.2022.

Kategória

Milí Jelčania,

tak ako minulé dva roky, aj na rok 2023 pripravujeme pre našich obyvateľov stolový kalendár. Nakoľko plánovaný kalendár bude opäť tematický – výlet do minulosti, touto cestou Vás prosíme o spoluprácu.

Hľadáme: staré fotografie, pohľadnice, ktoré zobrazujú domy, budovy, časti ulíc alebo rozpoznateľnú krajinu z Jelky.

Ak máte možnosť, fotografie pošlite na e-mailovú adresu: kultura@jelka.sk, alebo prineste osobne do kultúrneho domu, kde ich naskenujeme a vrátime bez poškodenia, v krajnom prípade zavolajte na číslo: 0904 111 959, fotky vyzdvihneme u Vás a vrátime ich. Fotky prosíme doručiť do 18. novembra. Pripravme spolu kalendár našej obce na rok 2023!

Ďakujeme!