Preskočiť na obsah

Dnes sme sa aj na obecnom úrade rozlúčili s putujúcimi deviatakmi

Zverejnené 29.6.2023.

Kategória

29.06.2023

Milí lúčiaci sa deviataci!

Rozlúčka so školou je spoločná oslava školy, rodiny a celej našej komunity. Tento deň bude jedným z najvýznamnejších vo vašom živote, deň, keď sa rozlúčite so školou, priateľmi a rodnou dedinou. Lúčenie vždy uzatvára jedno obdobie, zároveň však otvára niečo nové, nové príležitosti, šance a výzvy.

Deväť spolu strávených školských rokov je dlhá doba, spoločné zážitky zostanú na celý život. Na rozlúčku si oživte humorné historky, triedne výlety, chvíle radosti a smútku. Verím, že vám budú chýbať aj mimoškolské zážitky. Týchto deväť rokov ste naplnili svojim detstvom a krásnymi priateľstvami. Toto všetko vám zostane navždy. Teraz určite máte zmiešané pocity. Na jednej strane smútok z lúčenia a rozchodu, na druhej príjemné vzrušenie z objavovania nepoznaného. Ale pamätajte, veľké skúšky vášho života stále na vás ešte čakajú!

V ďalšom štúdiu a na vašich životných cestách vám prajem veľa úspechov a vytrvalosti. Nikdy nezabudnite na roky strávené na základnej škole a pamätajte: v Jelke budete vždy doma! 🙂🤞🏻